Mūsu rekvizīti
SIA “SIABIERIŅI”
Reģ. nr.: 40103970396
Juridiskā adrese: Rīga, Struktoru iela 13 – 14

PRODUKTU KATALOGS sastāv no dažādām preču grupām. Katrā grupā savukārt var atrast apakšgrupas, kurās produkti tiek klasificēti pēc to specifikām. Izvēlieties no produktiem sev patīkamākos, un pievienot tos GROZĀ. Visa iepirkumu groza satura apskatei, izvēlieties „MANS GROZU”, kur jūs atradīsiet visas iepirkumu grozā pievienotās preces. Jūs varat pirkuma daudzumu saskaņot arī ar šobrīd noliktavā esošajiem daudzumiem.
Jūs varat aprēķināt arī iepirkuma grozā esošajiem produktiem prognozējamās piegādes izmaksas. Kad esat pabeidzis savu izvēli, pasūtījuma noformēšanai noklikšķiniet uz „NOFORMĒT PASŪTĪJUMU”

Pasūtījuma noformēšana sastāv no četriem soļiem:

1- izvēlieties adresi, uz kuru vēlaties saņemt pasūtītos produktus.

2- izvēlieties nosūtīšanas veidu.

3- izvēlieties maksājuma veidu.

4- pēc ievadīto datu pārskatīšanas noformējiet pirkumu.

Visbeidzot nosūtiet pasūtījumu, noklikšķinot uz „VEIKT PASŪTĪJUMU” – ar šo mēs esam saņēmuši jūsu pasūtījumu, par ko jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet attiecīgo apstiprinājumu.

Apmaksas noteikumi

Pēc veiksmīgas apmaksas, jūs jūs saņemsiet e-pastu ar pirkuma apstiprinājumu.

Samaksas iespējas:

1.variants: – ar bankas pārskaitījumu.

2. variants: Ar kredītkarti – Pasūtījumu iesniedzot, Jūs varat apmaksāt priekšapmaksas rēķinu ar VISA vai MASTERCARD kredītkarti.

Mēs jūsu ievadītās kredītkartes datus neredzam, kartes darījumam, klients tiks novirzīts uz KLIX drošu vidi. Maksājumu brīdī notiek kartes turētāja kartes datu ievade no kartes turētāja puses KLIX serverī esošajā datubāzē, un dati tiek glabāti arī KLIX.

Mēs piedāvājam maksimāli augstu aizsardzību pret personīgo datu un norēķinu informācijas zaudējumu, nepiedienīgu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu šādiem datiem un informācijai. Datu pārraide starp Jūsu Interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128 b drošības slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Piegādes noteikumi

Ar piegādes noteikumiem varat iepazīties šeit.

Atgriešanas noteikumi

Ja mūsu interneta veikalā esat iegādājies preces, kuras kādu iemeslu dēļ nav Jums piemērotas, jūs varat tās atgriezt 14 dienu laikā. Atgrieztai precei ir jābūt neizmantotai un neatvērta oriģinālajā iepakojumā ar visiem marķējumiem.

Nauda par atpakaļ nosūtītajām precēm tiks pārskaitīta uz to pašu bankas kontu, no kura tika samaksāta par precēm, 7 darba dienu laikā pēc preču saņemšanas no pārdevēja puses.

Naudas atmaksāšana maksājot ar kredītkarti tiek veikta ar Darījuma atcelšanu vai grozīšanu.

Izmaksas par preču piegādi neatmaksā.

Uz individuālu pasūtījumu nopirktie produkti nav pakļauti iepriekš aprakstītai automātiskās atmaksas procedūrai.

Vairāk par atgriešanas nosacījumiem varat iepazīties šeit.